A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációEgy 2005-ös 1,5dCi Megane gk-val rendelkezem, aminek a motorjába kb. 200ekm van.
1,5 éve van nálam, azóta használom a piros Spurit, és az a kérdésem, hogy emellé az adagoló stb. kenéséhez önthetek-e 2T szintetikus olajat a gázolajba, nem vesznek össze esetleg?
A másik érdésem, hogy milyen olajat érdemes használni ennyit futott motorba? (A motor kifogástalanul megy és fogyaszt) Köszönöm válaszát!
1,5 éve van nálam, azóta használom a piros Spurit, és az a kérdésem, hogy emellé az adagoló stb. kenéséhez önthetek-e 2T szintetikus olajat a gázolajba, nem vesznek össze esetleg?
A másik érdésem, hogy milyen olajat érdemes használni ennyit futott motorba? (A motor kifogástalanul megy és fogyaszt) Köszönöm válaszát!
Legutóbbi hozzászólások