A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJacque-nak!
Tökéletes kenést biztosít a SPURI önmagában. Nem kell kétütemű olajat használni, sőt kifejezetten káros. Olyan hosszú szénhidrogén láncokból áll, hogy a lerakódások igen nagy károkat okoz a finom üzemagyag rendszerben.
Motorolaj tekintetében pedig kissé alább, itt a vendégkönyvbe kifejtettem a véleményem. Ha sok a km benne akkor is ugyanazt. Nem kell, sőt tiltott sűrűbbet. Akkor így lenne leírva a gépkönyvbe. De ez sehol nincs. Ilyen alapon a 90/140 váltóolaj lenne a legalkalmasabb, vagy pld. a friss beton. Jó csak vicceltem. 5/40 és a legjobb minőség. Még akkor is ha eszi és fogy az olaj! Meg kell békélni vele! Után kell önteni és passz!
Visszatérve a SPURI-ra ajánlom olvasd el az ide vonatkozó írásokat. Milyen funkciókat tudunk felkonfigurálni. Ebből kitűnik az ok! Főoldal lapalja és termékenkénti ismertető, plussz a kétféle adalékunk egymáshoz való viszonya. Ha mindenképpen költeni akarsz rá a JG-2 kell neked 50literhez max. 150ml. Köszi kérdésed! Farkas Kálmán
Tökéletes kenést biztosít a SPURI önmagában. Nem kell kétütemű olajat használni, sőt kifejezetten káros. Olyan hosszú szénhidrogén láncokból áll, hogy a lerakódások igen nagy károkat okoz a finom üzemagyag rendszerben.
Motorolaj tekintetében pedig kissé alább, itt a vendégkönyvbe kifejtettem a véleményem. Ha sok a km benne akkor is ugyanazt. Nem kell, sőt tiltott sűrűbbet. Akkor így lenne leírva a gépkönyvbe. De ez sehol nincs. Ilyen alapon a 90/140 váltóolaj lenne a legalkalmasabb, vagy pld. a friss beton. Jó csak vicceltem. 5/40 és a legjobb minőség. Még akkor is ha eszi és fogy az olaj! Meg kell békélni vele! Után kell önteni és passz!
Visszatérve a SPURI-ra ajánlom olvasd el az ide vonatkozó írásokat. Milyen funkciókat tudunk felkonfigurálni. Ebből kitűnik az ok! Főoldal lapalja és termékenkénti ismertető, plussz a kétféle adalékunk egymáshoz való viszonya. Ha mindenképpen költeni akarsz rá a JG-2 kell neked 50literhez max. 150ml. Köszi kérdésed! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások