Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth András Tóth András írta ekkor 2010.07.10. 13:05
Nem rég kezdtem el használni a piros Spurit. 95-ös Peugeot 306 1.9 Td be, több mint 260.000-res futással. a 4. flakon került bele 2 napja. Teszteltem szinte az összes adalékot, ami kapható kis kiszerelésben, de eddig a Spuri az ami tudja a leírt tulajdonságokat.
Sajnos a kéket eddig nem sikerült tesztelnem, mert nem kapható.(legalábbis ahol vásárolok)
Adagolása: minden teli tankoláskor kerül bele, ami általában havi 1.5X tankolok, vagyis 1Xtele, ekkor kap Spurit, a következőben kihagyom,
De a lényeg szinte "megszünt" a füstölésem, bár közre játszik az is hogy állítgattam, "(bár előtte is ugyan ezt tettem a többi tesztelt adalékkal is) de ettől nem kellene hogy ennyire változzon, én betudom a rendszerem kitisztulásának, amihez a Spuri hozzájárult.
A továbbiakban is fogom használni,rendszeresen.
Tankolásaimat LUK kúton teszem.
Azóta tiszta az üza. szűrőm.
félévente évente cserélem általában motorolaj cserével egyben.

Köszönöm hogy sikerült kifejleszteni és forgalomba hozni.
NEKEM BEVÁLT. Köszönöm
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft