Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga Csaba Varga Csaba írta ekkor 2010.07.11. 21:09
Tisztelt Szaki Kft!
Érdeklődnék, hogy a pár hónappal korábban Buza Tamás által megírt Mondeo injektor (TDCI)károsodással kapcsolatban mi a helyzet? Bízom a termékben, csak mégis érdekelne. Bizalmam jele. saját használat mellett jóapám vadiuj KIA CRDI terepjárójába is használjuk!
Köszönetel várom válaszukat!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft