A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft!
Érdeklődnék, hogy a pár hónappal korábban Buza Tamás által megírt Mondeo injektor (TDCI)károsodással kapcsolatban mi a helyzet? Bízom a termékben, csak mégis érdekelne. Bizalmam jele. saját használat mellett jóapám vadiuj KIA CRDI terepjárójába is használjuk!
Köszönetel várom válaszukat!
Érdeklődnék, hogy a pár hónappal korábban Buza Tamás által megírt Mondeo injektor (TDCI)károsodással kapcsolatban mi a helyzet? Bízom a termékben, csak mégis érdekelne. Bizalmam jele. saját használat mellett jóapám vadiuj KIA CRDI terepjárójába is használjuk!
Köszönetel várom válaszukat!
Legutóbbi hozzászólások