Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.07.12. 12:05
Varga Csabának!
Nem kell aggódni, a jó üzemanyag az fogalom. A motoroknál ez sosem árt. A dizel fordnál óriási műszaki egyéb problémák voltak, a felhasználó telefonon bevallotta.
Új korától érdemes az autókba használni. Nagyon helyesen jártatok el. Hogy SPURI nélkül milyen lett volna így nem tudjátok meg. De a hosszantartó, biztonságos élettartam sok-sok km után kiderül. A gépkönyv szerinti fogyasztáshoz is lehet viszonyítani. Ez a motor állapotára is utal. Bár újnál várni kell olyan 10-20e. km-t.
Csak termékek rovatba írt funkciókat olvasd el. Innen sok minden kiderűl.
Most ebben a kánikulai időben nagyon jól jön a hütött üzemmód, többfúziós robbanás, és az üzemanyag megégése elleni stabilizációs összetevők. További szép napot! Üdv.
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft