A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Köszönöm a választ! Lenne még egy kérdésem. Szakszerűen,műanyag tartályban tárolt,Spurival kezelt gázolajat meddig tárolhatok ,minősége veszít-e valamit, káros lehet-e, ha mondjuk két év mulva használom fel?
Köszönöm a választ! Lenne még egy kérdésem. Szakszerűen,műanyag tartályban tárolt,Spurival kezelt gázolajat meddig tárolhatok ,minősége veszít-e valamit, káros lehet-e, ha mondjuk két év mulva használom fel?
Legutóbbi hozzászólások