A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Tóth András Úr!
A két anyag keverékéből köztes nyomaték és ár jön ki. Ha ez lenne a legjobb, már ezt gyártanánk.
A mennyiség pedig ki van számolva, kisérletezve, tesztelve az optimumra. 2-3 ezrelék alatt nem gazdaságos. E felett fedig pocséklás.
Csomagolás: Volt már ilyen, hatalmas visszaélések voltak. Ha matrica kell jelezze a önhöz legközelebbi képviselőnél. Képviseletek menüpont és egy 2perces telefon. A boltokba mindenhol hagyunk 13-30-67-100cm-es matricákat és egyebeket, de az a tapasztalat, ugyanazon a lendülettel kukába kerül, ahogy kilépünk az ajtón. Hát ez van. Havonta van szerte az országba Rally-nk ott is osztogatjuk mindenféle poszterrel, ajándékkal együtt.
A felhasználói oldal ez a vendékkönyv, hiszen, ha visszaolvassa válaszolnak helyettem is többször a vevők. De a Jg-2 racing Team társhonlapunk is a tesztelésről és a SPURI függőkről szól. No persze meg a versenybenzinünkről ami az új Spuri alapjai lesznek később!
Aztán nyitottak még sokan rólunk oldalakat ahol megy a szakavatatlan hülyeség netovábbja. Ebbe nem szeretnénk részt venni. Csak tisztán és szakszerű tárgyilagossággal érdemes beszélgetni. Ha tippel a rally végeredményeinkre itt is sok ajándék van izlés szerint. Vagy nevezze meg a boltot hová kéri a matricát és mekkorát szeretne és jobbos, vagy balost, vagy mindkettőt.
A Flakon összetétele évtizedes fejlesztés eredménye, az összes többi a ledutolsó momemtumig szabadalommal védett. És már az új fejlesztés is. Itt nincs sok mozgástér előre 5évvel kell gondolkodni!
Köszönöm felvetéseit!
Farkas Kálmán
A két anyag keverékéből köztes nyomaték és ár jön ki. Ha ez lenne a legjobb, már ezt gyártanánk.
A mennyiség pedig ki van számolva, kisérletezve, tesztelve az optimumra. 2-3 ezrelék alatt nem gazdaságos. E felett fedig pocséklás.
Csomagolás: Volt már ilyen, hatalmas visszaélések voltak. Ha matrica kell jelezze a önhöz legközelebbi képviselőnél. Képviseletek menüpont és egy 2perces telefon. A boltokba mindenhol hagyunk 13-30-67-100cm-es matricákat és egyebeket, de az a tapasztalat, ugyanazon a lendülettel kukába kerül, ahogy kilépünk az ajtón. Hát ez van. Havonta van szerte az országba Rally-nk ott is osztogatjuk mindenféle poszterrel, ajándékkal együtt.
A felhasználói oldal ez a vendékkönyv, hiszen, ha visszaolvassa válaszolnak helyettem is többször a vevők. De a Jg-2 racing Team társhonlapunk is a tesztelésről és a SPURI függőkről szól. No persze meg a versenybenzinünkről ami az új Spuri alapjai lesznek később!
Aztán nyitottak még sokan rólunk oldalakat ahol megy a szakavatatlan hülyeség netovábbja. Ebbe nem szeretnénk részt venni. Csak tisztán és szakszerű tárgyilagossággal érdemes beszélgetni. Ha tippel a rally végeredményeinkre itt is sok ajándék van izlés szerint. Vagy nevezze meg a boltot hová kéri a matricát és mekkorát szeretne és jobbos, vagy balost, vagy mindkettőt.
A Flakon összetétele évtizedes fejlesztés eredménye, az összes többi a ledutolsó momemtumig szabadalommal védett. És már az új fejlesztés is. Itt nincs sok mozgástér előre 5évvel kell gondolkodni!
Köszönöm felvetéseit!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások