A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Felkeltette az érdeklődésemet a JG2 adalékuk. Érdeklődni szeretnék, hogy milyen arányban javasolt adagolni a JG2-t 98,99,100-as benzinhez?? Az autó egy Lancer evo (utcai autó), amiben szabadon programozható ecu (MoTeC) van, így minden fontos paraméter beállítható, számomra fontos a kopogásos égés elkerülése és az alacsony fordulaton jelentkező nyomaték többlet lehetősége. Kérem adjon javaslatot az adagolásra, érdekelne továbbá, hogy mekkora gyújtást lehet adni a JG2 használatával a motornak, illetve, hogy Ön melyik üzemanyaghálózat benzinét javasolja, van-e ilyen irányú tapasztalata. Később tervezem az e85 használatát is, ebben az esetben milyen keverést javasol benzin-E85-JG2? Válaszát előre is köszönöm!
Felkeltette az érdeklődésemet a JG2 adalékuk. Érdeklődni szeretnék, hogy milyen arányban javasolt adagolni a JG2-t 98,99,100-as benzinhez?? Az autó egy Lancer evo (utcai autó), amiben szabadon programozható ecu (MoTeC) van, így minden fontos paraméter beállítható, számomra fontos a kopogásos égés elkerülése és az alacsony fordulaton jelentkező nyomaték többlet lehetősége. Kérem adjon javaslatot az adagolásra, érdekelne továbbá, hogy mekkora gyújtást lehet adni a JG2 használatával a motornak, illetve, hogy Ön melyik üzemanyaghálózat benzinét javasolja, van-e ilyen irányú tapasztalata. Később tervezem az e85 használatát is, ebben az esetben milyen keverést javasol benzin-E85-JG2? Válaszát előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások