Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Laci Laci írta ekkor 2010.07.18. 22:35
Tisztelt Farkas Úr!

Felkeltette az érdeklődésemet a JG2 adalékuk. Érdeklődni szeretnék, hogy milyen arányban javasolt adagolni a JG2-t 98,99,100-as benzinhez?? Az autó egy Lancer evo (utcai autó), amiben szabadon programozható ecu (MoTeC) van, így minden fontos paraméter beállítható, számomra fontos a kopogásos égés elkerülése és az alacsony fordulaton jelentkező nyomaték többlet lehetősége. Kérem adjon javaslatot az adagolásra, érdekelne továbbá, hogy mekkora gyújtást lehet adni a JG2 használatával a motornak, illetve, hogy Ön melyik üzemanyaghálózat benzinét javasolja, van-e ilyen irányú tapasztalata. Később tervezem az e85 használatát is, ebben az esetben milyen keverést javasol benzin-E85-JG2? Válaszát előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft