A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Laci!
Vegyük sorba a kérdéseket.
1. Keverési ar. ány. Függ kb 15-19 motorállapot jellemzőtől. Ehhez kell állítani. Profi programozóhoz kell vinni, akinek sok referenciája van. Nem mennék bele mélyen a versenysport programozásba, mert ez egy külön tudodományág. Minden motor egyedi, nincs kaptafa. Gondoljon arra, hogy a turbó minden kilóméternél gyengül. Kérdés még mennyire akarja felhúzni a gépet. Ha csak kibírós kb 20%-kal akkor a 100-as donornál 20literhez 1,5dl. Sajnos az E85-nél nagyteljesítmény injektor kell, így nem a befecskedezési időt kell tologatni, mert az véges. Hamar, kap befullad. Későig kap akkor nincs ideje elégni és a kipufogó szelepeket égeti el. Ráadásul elég homogén elegy az E85 Száraz égéssel. Égési energiája kicsi, így az expenziója is.
A JG-2 segít rajta, de speciális anyagot fejlesztettünk ki direkt ehhez. Forgalomba még nem hoztuk, lévén kevés kell a piacon ebből az anyagból. Addig is marad a JG-2. Mennyiségét pedig a programozó nyomaték padja mutatja.
Csak tól-igot tudok mondani. 20literhez 2-3,5dl-ig. Kúti E85 höz.
Az igazi a benzin üzem nincs mese. Tartósságról nem is beszélve.
Van versenybenzinünk is, aminek a lista ára homológ 102-nél 950Ft. Mennyiségtől függő engedménnyel. Ezt már kiválóan lehet programozni. Ha 103,2 vagy 105,8 esetleg nitrós szekvenciális 106,5 kell azt is legyártjuk előleg fejében. Nincs lehetetlen mindent meg lehet oldani.
2. Úgy tapasztaltuk, hogy a legjobb donor a Mol 99-es. Ami majdnem 100-as a vizsgálataink szerint, és a fő, hogy sokáig egyenletes minőség van. Nem mindegy, ha beprogramozzuk a gépet, akkor mindíg ugyanazt a paraméretert tudja.
Itt nincs olyan, hogy jobb, mert ha már más akkor baj van!!!!!!
3. Az előgyujtás szöge pedig az akkori motor összeépítési adatoktól és kopástól függ.
4. Üzemanyag nyomás emelése is fontos. Egy bizonyos határig. Így nem kell szélesebb holttartományt képezni az injektor befecskendezési időnél.
De ezt egy programozónak tudnia kell, nem is értem minek írom le, úgyis a helyszinen derülnek ki, a dolgok.
Remélem tudtam segíteni!
Köszönöm értékes kérdéseid! Tisztelettel!!
Farkas Kálmán
Vegyük sorba a kérdéseket.
1. Keverési ar. ány. Függ kb 15-19 motorállapot jellemzőtől. Ehhez kell állítani. Profi programozóhoz kell vinni, akinek sok referenciája van. Nem mennék bele mélyen a versenysport programozásba, mert ez egy külön tudodományág. Minden motor egyedi, nincs kaptafa. Gondoljon arra, hogy a turbó minden kilóméternél gyengül. Kérdés még mennyire akarja felhúzni a gépet. Ha csak kibírós kb 20%-kal akkor a 100-as donornál 20literhez 1,5dl. Sajnos az E85-nél nagyteljesítmény injektor kell, így nem a befecskedezési időt kell tologatni, mert az véges. Hamar, kap befullad. Későig kap akkor nincs ideje elégni és a kipufogó szelepeket égeti el. Ráadásul elég homogén elegy az E85 Száraz égéssel. Égési energiája kicsi, így az expenziója is.
A JG-2 segít rajta, de speciális anyagot fejlesztettünk ki direkt ehhez. Forgalomba még nem hoztuk, lévén kevés kell a piacon ebből az anyagból. Addig is marad a JG-2. Mennyiségét pedig a programozó nyomaték padja mutatja.
Csak tól-igot tudok mondani. 20literhez 2-3,5dl-ig. Kúti E85 höz.
Az igazi a benzin üzem nincs mese. Tartósságról nem is beszélve.
Van versenybenzinünk is, aminek a lista ára homológ 102-nél 950Ft. Mennyiségtől függő engedménnyel. Ezt már kiválóan lehet programozni. Ha 103,2 vagy 105,8 esetleg nitrós szekvenciális 106,5 kell azt is legyártjuk előleg fejében. Nincs lehetetlen mindent meg lehet oldani.
2. Úgy tapasztaltuk, hogy a legjobb donor a Mol 99-es. Ami majdnem 100-as a vizsgálataink szerint, és a fő, hogy sokáig egyenletes minőség van. Nem mindegy, ha beprogramozzuk a gépet, akkor mindíg ugyanazt a paraméretert tudja.
Itt nincs olyan, hogy jobb, mert ha már más akkor baj van!!!!!!
3. Az előgyujtás szöge pedig az akkori motor összeépítési adatoktól és kopástól függ.
4. Üzemanyag nyomás emelése is fontos. Egy bizonyos határig. Így nem kell szélesebb holttartományt képezni az injektor befecskendezési időnél.
De ezt egy programozónak tudnia kell, nem is értem minek írom le, úgyis a helyszinen derülnek ki, a dolgok.
Remélem tudtam segíteni!
Köszönöm értékes kérdéseid! Tisztelettel!!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások