A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki!
Jövőhéten lesz esedékes az autómon a műszaki vizsga. Kérdésem, hogy mehetek-e ezzel az adalékkal, vagy ürítsem le a tankot, és tegyek bele sime 95-t? Válaszát előre is köszönöm!
Jövőhéten lesz esedékes az autómon a műszaki vizsga. Kérdésem, hogy mehetek-e ezzel az adalékkal, vagy ürítsem le a tankot, és tegyek bele sime 95-t? Válaszát előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások