A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kovács Úr!
Nem értem az aggályát! A jó üzemanyag az fogalom. A zöldkártya a legjobb lesz, ha folyamatosan a SPURI van benne.
Van aki csak ekkor használja! Mert csak így felel meg! A hosszantartó motorélet nem érdekli, sem a gazdaságossági szempontok. Van ilyen ember is, nem vagyunk egyformák. Nem bírja kiszámolni a fogyasztás különbséget.
Egyébként legtöbb helyen ha a zöldkártya nem felel meg öntenek bele dupla SPURI-t és kiküldik zavarja meg az autót 5-10km-t. És már jó is a kipufogó emisszió.
Egy-két helyen olyan jó lett, hogy neki akartak fogni javítani a műszert, azt hitték elromlott. Ez is hihetetlen, bár igaz!
Összegezve legyen büszke az autójára és a paramétereire, hogy mélyen a gyári érték alatt szennyezi a környezetet. További szép napot!
Farkas Kálmán
Nem értem az aggályát! A jó üzemanyag az fogalom. A zöldkártya a legjobb lesz, ha folyamatosan a SPURI van benne.
Van aki csak ekkor használja! Mert csak így felel meg! A hosszantartó motorélet nem érdekli, sem a gazdaságossági szempontok. Van ilyen ember is, nem vagyunk egyformák. Nem bírja kiszámolni a fogyasztás különbséget.
Egyébként legtöbb helyen ha a zöldkártya nem felel meg öntenek bele dupla SPURI-t és kiküldik zavarja meg az autót 5-10km-t. És már jó is a kipufogó emisszió.
Egy-két helyen olyan jó lett, hogy neki akartak fogni javítani a műszert, azt hitték elromlott. Ez is hihetetlen, bár igaz!
Összegezve legyen büszke az autójára és a paramétereire, hogy mélyen a gyári érték alatt szennyezi a környezetet. További szép napot!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások