A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Varga Csaba!!!
Visszatérő kérdések ezek, telefonon is. Akkor először is a gázüzem.
Nem csupán az égési hővel van baj, hanem azzal is majdnem honogén egyszerre elégő anyagból van az LPG. Néhány fajta molekula konfiguráció. Nem tud rétegesen expandálni. Nincs olyan anyag benne ami nem égne el. Sőt még a kipugó rendszerbe is folytatja az égést a szelepeket elégetve. Ez a túl sok és késői gázbejutástól, valamint a kicsi előgyújtási szögektől van.
Az a jó és optimális, amikor a szelepvezérlést is át kellene állítani, főleg a kipugogónál kicsit későbbi nyitásra. Nem minden autónál oldható meg könnyen.
SPURI bejuttatás: Nekikezdtünk egy közdarab kikkisérletezéséhez, de olyan kevéssé volt rá szükség, hogy többmilló forint engedélyezési procedúrát befejeztük félúton. A bürokrácia felháborító Magyarországon. Egyéb iránt folyamatosan ajánlom és a JG-2 változatot fél mennyiségben. Pozitívak a tapasztalatok.
Az etanol üzemet már inkább ajánlom, ezzel kapcsolatba itt a vendégkönybe is, valamint a főoldalról nyitható irásból is lehet részletesen tájékozódni. Megéri elolvasni a tisztán látás érdekében. Ha még ezután van kérdés, bátran tenye fel!
Üdv. Farkas Kálmán
Visszatérő kérdések ezek, telefonon is. Akkor először is a gázüzem.
Nem csupán az égési hővel van baj, hanem azzal is majdnem honogén egyszerre elégő anyagból van az LPG. Néhány fajta molekula konfiguráció. Nem tud rétegesen expandálni. Nincs olyan anyag benne ami nem égne el. Sőt még a kipugó rendszerbe is folytatja az égést a szelepeket elégetve. Ez a túl sok és késői gázbejutástól, valamint a kicsi előgyújtási szögektől van.
Az a jó és optimális, amikor a szelepvezérlést is át kellene állítani, főleg a kipugogónál kicsit későbbi nyitásra. Nem minden autónál oldható meg könnyen.
SPURI bejuttatás: Nekikezdtünk egy közdarab kikkisérletezéséhez, de olyan kevéssé volt rá szükség, hogy többmilló forint engedélyezési procedúrát befejeztük félúton. A bürokrácia felháborító Magyarországon. Egyéb iránt folyamatosan ajánlom és a JG-2 változatot fél mennyiségben. Pozitívak a tapasztalatok.
Az etanol üzemet már inkább ajánlom, ezzel kapcsolatba itt a vendégkönybe is, valamint a főoldalról nyitható irásból is lehet részletesen tájékozódni. Megéri elolvasni a tisztán látás érdekében. Ha még ezután van kérdés, bátran tenye fel!
Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások