Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Pájer Zoltán Pájer Zoltán írta ekkor 2010.07.24. 13:10
Tisztelt Szaki Kft!
4 éves 200000 km futott Toyota Yaris gépkocsim nem felelt meg a müszaki vizsga emissziós vizsgálatán. (max. 2,5 helyett 3,61-et produkált) Érdekesség, hogy 1 óra mulva a Toyota szalonban 2,4-et mértek. Kérdésem az lenne, hogy ha spurit töltök az üzemanyaghoz, véleményük szerint fog-e annyit tisztitani a gázokon, hogy nyugodtan menjek el ujra a vizsgára?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft