A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft!
4 éves 200000 km futott Toyota Yaris gépkocsim nem felelt meg a müszaki vizsga emissziós vizsgálatán. (max. 2,5 helyett 3,61-et produkált) Érdekesség, hogy 1 óra mulva a Toyota szalonban 2,4-et mértek. Kérdésem az lenne, hogy ha spurit töltök az üzemanyaghoz, véleményük szerint fog-e annyit tisztitani a gázokon, hogy nyugodtan menjek el ujra a vizsgára?
4 éves 200000 km futott Toyota Yaris gépkocsim nem felelt meg a müszaki vizsga emissziós vizsgálatán. (max. 2,5 helyett 3,61-et produkált) Érdekesség, hogy 1 óra mulva a Toyota szalonban 2,4-et mértek. Kérdésem az lenne, hogy ha spurit töltök az üzemanyaghoz, véleményük szerint fog-e annyit tisztitani a gázokon, hogy nyugodtan menjek el ujra a vizsgára?
Legutóbbi hozzászólások