A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációToyotához!
Nyugodtan, csak minél többet kell vele menni annál tisztább lesz a rendszer és az égési emisszió. A gyors javulás kb 50%-a teljesnek. Olyan 4-5 tankolás után áll helyre. Azután ha elmerad a SPURI adalékolás 2-3 tankolás és megint kezdődik az elégtelen égési folyamat és a túlfogyasztás. Ezt mérni lehet, ha preciz a tulaj. Megdönthetetlen tény. SPURI nélkül járni üzemanyag pocséklás. Ki kell próbálni, nem mennék elé a történéseknek. Sok sikert és lendületes vezetést kívánok!
Üdv. Farkas Kálmán
Nyugodtan, csak minél többet kell vele menni annál tisztább lesz a rendszer és az égési emisszió. A gyors javulás kb 50%-a teljesnek. Olyan 4-5 tankolás után áll helyre. Azután ha elmerad a SPURI adalékolás 2-3 tankolás és megint kezdődik az elégtelen égési folyamat és a túlfogyasztás. Ezt mérni lehet, ha preciz a tulaj. Megdönthetetlen tény. SPURI nélkül járni üzemanyag pocséklás. Ki kell próbálni, nem mennék elé a történéseknek. Sok sikert és lendületes vezetést kívánok!
Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások