Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga Csaba Varga Csaba írta ekkor 2010.07.25. 17:36
Tisztelt Szaki Kft!
Köszönöm a választ előző kérdésemre! Visszatérve még a common-rail technikához, páran(édesapám uj KIA Sportage és barátom Mazda 6 uj 2,2 diesele apropóján) azt tennénk fel kérdésként(tudom, hogy le vannak írva a különbségek): Hogy akkor most az uj bejáratós common-railbe JG-2 normál adagolással, vagy Piros 1,5 x adagolással legyen? Egyezik-e a másfélszeres piros a JG-2 vel például hűtőgél tekintetben, kenésben, vagy ha már ilyen drágák ezek a szerkezetek, akkor adjuk meg nekik ami kell és legyen JG-2? Persze csak ha muszáj. Olvastam, hogy az "igényesek" JG-2-t használnak. Miért is?
Köszönettel: Varga csaba
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft