A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Varga Csaba!
Igen különbözik, nagyon is. Bejáratós időszak a legfontosabb. Igy a következőket ajánlom.
A hőtőgél és a kopáscsökkentés mellet számos funkció is fontos. Polírozó hatás, üzemanyag megégés elleni konfigurációk, edzési, visszacementálási tényezők, feszültség mentesítési folyamatok, stb.
A 10 tankolás JG-2-vel. Aztán vissza lehet térni a normál piros SPURI-ra. Az 1,5 x-es kezdettől való alkalmazása is megfelelő, de az igazi extrém körülményre a JG-2 konfigurációja alkasmas a legjobban. A bejáratás pedig ilyen minden motornál.
A különledes körülmény pld. a friss gyűrűkön keresztül a bejáratós gép az összecsiszolatlanság miatt a robbanótérbe felnyomja a motorolajat. Ha ezt a lehető legtökéletesebben kivánjok likvidálni a kipufogón, lerakódás nélkül, akkor pláne a JG-2 kell.
Az olajlehúzó gyűrűk és a kompresszió gyűrű eléri max tömítettségét akkor lehet visszatérni a normál SPURI-ra.
Az így bejáratott dízelmotor ezt meghálálja. Ez a tapasztalat, bármilyen konstrukciónál. A részecskeszűrő, EGR szelep, nyomásszelepek védelméről nem is szólva.
Köszi a kérdést! Balesetmentes, jó utat kívánok! Üdv. Farkas Kálmán
Igen különbözik, nagyon is. Bejáratós időszak a legfontosabb. Igy a következőket ajánlom.
A hőtőgél és a kopáscsökkentés mellet számos funkció is fontos. Polírozó hatás, üzemanyag megégés elleni konfigurációk, edzési, visszacementálási tényezők, feszültség mentesítési folyamatok, stb.
A 10 tankolás JG-2-vel. Aztán vissza lehet térni a normál piros SPURI-ra. Az 1,5 x-es kezdettől való alkalmazása is megfelelő, de az igazi extrém körülményre a JG-2 konfigurációja alkasmas a legjobban. A bejáratás pedig ilyen minden motornál.
A különledes körülmény pld. a friss gyűrűkön keresztül a bejáratós gép az összecsiszolatlanság miatt a robbanótérbe felnyomja a motorolajat. Ha ezt a lehető legtökéletesebben kivánjok likvidálni a kipufogón, lerakódás nélkül, akkor pláne a JG-2 kell.
Az olajlehúzó gyűrűk és a kompresszió gyűrű eléri max tömítettségét akkor lehet visszatérni a normál SPURI-ra.
Az így bejáratott dízelmotor ezt meghálálja. Ez a tapasztalat, bármilyen konstrukciónál. A részecskeszűrő, EGR szelep, nyomásszelepek védelméről nem is szólva.
Köszi a kérdést! Balesetmentes, jó utat kívánok! Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások