Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Mészáros József Mészáros József írta ekkor 2010.07.25. 20:22
Tisztelt Farkas úr!

Kb. 3 hónapja próbáltam ki a "piros spurit" egy 92-es évjáratú Fiat 1,4 ie-s Fiat uno-n. Az adalék használata előtt az alapjáratom nem volt egyenletes , gyakran leállt a fogyasztásom megugrott kb 7 liter köré. Az adalékot a sellyei autósbolt eladója ajánlotta. Az adalék használata, és 50 km. után az autó dinamikusan kezdett gyorsulni az alapjárat helyreállt, szépen egyenletesen "duruzsolt" a motor, a foyasztás visszaesett 5- 5,5 liter közé ( 100-as tempónál és nyílt úton) Mostantól minden ismerősömnek ajánlom a spurit!! Köszönet a gyártóknak a minőségi termékért:D !!!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft