A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr!Az elmult 1 évben rendszeresen használom az ön Spuri termékét és gratulálok a munkájához.Minden info amit a tájékoztatóban leirt megfelel a valoságnak,hiszen napi szinten autóban,motorjaimban tapasztalom.Van 1 motoros show müsorom amivel az országban mindenfelé járok,legyen ez a "bizonyiték"hogy nem a levegőbe beszélek.Itt igazán tesztelem az adalék jótékony hatását.Csak nézzen rá , izi625.atw hu fotokat tartalmazó oldalra.További sok sikert kivánok a munkájukhoz.Tisztelettel:Gyöngyi Sándor 06 30 368 41 95
Legutóbbi hozzászólások