A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kis Lajos!
Természetesen igen.
A piros spuri a gazdaságosság miatt született. A fél literes változat 2400 Ft-ba kerül és 10%-al 250 l üzemanyagból 25 l-t takarít meg, ami kb. 8000 Ft-ot jelent. Levonva a beszerzési árat minimum 5-6000 Ft a haszon, plusz a hosszan tartó motor élet. További sok sikert, balesetmentes autózást kívánok: Farkas Kálmán
Természetesen igen.
A piros spuri a gazdaságosság miatt született. A fél literes változat 2400 Ft-ba kerül és 10%-al 250 l üzemanyagból 25 l-t takarít meg, ami kb. 8000 Ft-ot jelent. Levonva a beszerzési árat minimum 5-6000 Ft a haszon, plusz a hosszan tartó motor élet. További sok sikert, balesetmentes autózást kívánok: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások