Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
szaki kft szaki kft írta ekkor 2010.08.06. 08:30
Tisztelt Kis Lajos!

Természetesen igen.
A piros spuri a gazdaságosság miatt született. A fél literes változat 2400 Ft-ba kerül és 10%-al 250 l üzemanyagból 25 l-t takarít meg, ami kb. 8000 Ft-ot jelent. Levonva a beszerzési árat minimum 5-6000 Ft a haszon, plusz a hosszan tartó motor élet. További sok sikert, balesetmentes autózást kívánok: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft