A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán!
Pesten a 19. kerületben az Üllöi uton van egy Agip kut ahol maga a kutas is e85-t tankol az autojába és elég intenziven hirdeti. Rajtam kivül még tavaly ota nagyon sokan járnak oda etanolt tankolni,nagyon sok auto tipusba. Nem messze a kuttol van egy Homasita áruház ahol árulják is a spuri-t, én is ott vettem a héten. Tehát ha akár az áruházban megjelenne az adalék,én magam is és a benzin kutas is könnyedén oda tudnánk irányitani a vevöket.Minket érdekel a környezet védelem és vele együtt az olcsobb üzemanyag.
Pesten a 19. kerületben az Üllöi uton van egy Agip kut ahol maga a kutas is e85-t tankol az autojába és elég intenziven hirdeti. Rajtam kivül még tavaly ota nagyon sokan járnak oda etanolt tankolni,nagyon sok auto tipusba. Nem messze a kuttol van egy Homasita áruház ahol árulják is a spuri-t, én is ott vettem a héten. Tehát ha akár az áruházban megjelenne az adalék,én magam is és a benzin kutas is könnyedén oda tudnánk irányitani a vevöket.Minket érdekel a környezet védelem és vele együtt az olcsobb üzemanyag.
Legutóbbi hozzászólások