A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAttilának!
Gondoltam már én is erre, hogy üzletbe beszerezni és ugyanúgy töltögetni. Aztán egy kicsit tovább gondolva, a cégnek az az érdeke, hogy a vevőnek olcsón tudja a adni a terméket, és az árat úgy tudja lent tartani, hogy ha egyszerre pl 10 litert önt az etanol tartályba és nem kell külön flakonozni. Bár ez csak a saját véleményem.
Gondoltam már én is erre, hogy üzletbe beszerezni és ugyanúgy töltögetni. Aztán egy kicsit tovább gondolva, a cégnek az az érdeke, hogy a vevőnek olcsón tudja a adni a terméket, és az árat úgy tudja lent tartani, hogy ha egyszerre pl 10 litert önt az etanol tartályba és nem kell külön flakonozni. Bár ez csak a saját véleményem.
Legutóbbi hozzászólások