Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2010.08.17. 21:17
Attilának!
Gondoltam már én is erre, hogy üzletbe beszerezni és ugyanúgy töltögetni. Aztán egy kicsit tovább gondolva, a cégnek az az érdeke, hogy a vevőnek olcsón tudja a adni a terméket, és az árat úgy tudja lent tartani, hogy ha egyszerre pl 10 litert önt az etanol tartályba és nem kell külön flakonozni. Bár ez csak a saját véleményem.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft