A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációGöbinek
Ha jol tudom amit jelenleg lehet kapni benzin és dizel adalékok, ebböl sem öntenek a kutak a tartályokba és miért is tennék. A prolong is világhirü mégsem öntik az olajba sehol. Szivesebben venném én meg magam és önteném az etanolhoz a spurit, mert legalább tudom hogy biztosan benne van. Sok kétütemü auto motorja égett be mert a kutaknál kisajnálták az olaj adalékot. Hogyan bizzak a kutasokban? Sokan azért nem tankolnak etanolt mert féltik a tápszivattyut, hát akkor hajrá spurit neki.
Ha jol tudom amit jelenleg lehet kapni benzin és dizel adalékok, ebböl sem öntenek a kutak a tartályokba és miért is tennék. A prolong is világhirü mégsem öntik az olajba sehol. Szivesebben venném én meg magam és önteném az etanolhoz a spurit, mert legalább tudom hogy biztosan benne van. Sok kétütemü auto motorja égett be mert a kutaknál kisajnálták az olaj adalékot. Hogyan bizzak a kutasokban? Sokan azért nem tankolnak etanolt mert féltik a tápszivattyut, hát akkor hajrá spurit neki.
Legutóbbi hozzászólások