A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációAttilának!
Sajnos igaz, erre nem is gondoltam, csak az alacsonyabb előállítási, önköltségre. Viszont egy ilyen negatív tapasztalat után az ember nem is tankolna több ilyet. Talán tényleg jobb és biztosabb az eddig is bevált adalékolás. Üdv, Göbi
Sajnos igaz, erre nem is gondoltam, csak az alacsonyabb előállítási, önköltségre. Viszont egy ilyen negatív tapasztalat után az ember nem is tankolna több ilyet. Talán tényleg jobb és biztosabb az eddig is bevált adalékolás. Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások