A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációFarkas Kálmán részére
Nekem mint egyszerü halandonak azonnal eszembe ötlött a következö. Ha engem ellenöriznek és tiszta etanol van a tankomban, mi fog történni? A forgalmiban az auto benzin üzemü és ez bizony nem benzin. Átalakitok nélkül simán megy a benzines renault megane etanollal. Tehát már itt törvényt sértek? Föleg ha keverem is benzinnel felesben, akkor helyben tarkon lönek? Erre vonatkozoan még azt sem tudom hol keressem a törvényeket, szabályokat.
Nekem mint egyszerü halandonak azonnal eszembe ötlött a következö. Ha engem ellenöriznek és tiszta etanol van a tankomban, mi fog történni? A forgalmiban az auto benzin üzemü és ez bizony nem benzin. Átalakitok nélkül simán megy a benzines renault megane etanollal. Tehát már itt törvényt sértek? Föleg ha keverem is benzinnel felesben, akkor helyben tarkon lönek? Erre vonatkozoan még azt sem tudom hol keressem a törvényeket, szabályokat.
Legutóbbi hozzászólások