A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Gyártó!
Aziránt érdeklődöm, hogy ha magas futásteljesítményű (200.000 km feletti) dízel motornál kezdjük el használni az adalékot, akkor az milyen hatást vált ki? Hallottam olyan véleményt, hogy a lerakódott és "beépült" szennyeződés eltávolítása csökkenti a kompressziót és így a teljesítmény.
Önöknek van-e ilyen irányú tapasztalatuk?
Üdv: Henrik
Aziránt érdeklődöm, hogy ha magas futásteljesítményű (200.000 km feletti) dízel motornál kezdjük el használni az adalékot, akkor az milyen hatást vált ki? Hallottam olyan véleményt, hogy a lerakódott és "beépült" szennyeződés eltávolítása csökkenti a kompressziót és így a teljesítmény.
Önöknek van-e ilyen irányú tapasztalatuk?
Üdv: Henrik
Legutóbbi hozzászólások