Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Henrik Henrik írta ekkor 2010.08.24. 17:46
Tisztelt Gyártó!

Aziránt érdeklődöm, hogy ha magas futásteljesítményű (200.000 km feletti) dízel motornál kezdjük el használni az adalékot, akkor az milyen hatást vált ki? Hallottam olyan véleményt, hogy a lerakódott és "beépült" szennyeződés eltávolítása csökkenti a kompressziót és így a teljesítmény.

Önöknek van-e ilyen irányú tapasztalatuk?

Üdv: Henrik
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft