Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kiss Lajos Kiss Lajos írta ekkor 2010.08.24. 18:27
Kedves Henrik!
Nem akarok a gyártó helyett válaszolni, csak tájékoztatás.Én 221.450 Km-nél kezdtem adagolni a spurit, egy 1990-es Ford Escortnál.Csak pozitív tapasztalataim voltak.Kb. 0,5 literrel kevesebb fogyasztás, könnyebb indítás télen.Nyomatékosabb motor, valamint nem füstölt egy kicsit sem.Nagyon észre lehetett venni a változást, ezért személy szerint csak ajánlani tudom.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft