A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Henrik Úr!
Az előttem szóló tapasztalata az egész országba minden használt járműre igaz.
Fizikai oka a következő. A korom nem tömít, ez köztudott. Ha pedig a gyűrűk beragadtat és nem rugóznak, akkor kevésbé veszik fel a henger egyenetlen, hordós kopását.
A SPURI 5-10 tankoláson keresztül azon dolgozik, hogy kioldja a kormot. Ha kellene oda a korom akkor a friss betonnal lenne a leghatékonyabb. De ezt a viccet már elsütötte egy frofi tribológus 20 évvel ezelőtt. Ha tiszta az égés és az égéstér, valamint nem annyira termelődik utána korom mert a SPURI elégeti, akkor nincs ami megnövelje a kopási tényezőt.
Ehhez viszont hozzá tartozik a jó minőségű motorolj, ami nem a sűrűt jelenti.
A totál kopásssal semmi nem lehet a megoldás ezt ne feledjük! A motorolaj és az üzemanyag minőségi volta kétszerezheti, háromszorozhatja azt a futásteljesitményt, ameddig nem kell generálozni a motort. Az egyik feléért született meg a SPURI.
Alapelv nem a teljesítmény növelése volt, hanem a motor hosszú élettartalma! A többi pozítív szindróma mellékhatás! Igaz ezek a mellékhatások számítanak manapság több embernek!
Köszönöm felvetését!
Farkas Kálmán
Az előttem szóló tapasztalata az egész országba minden használt járműre igaz.
Fizikai oka a következő. A korom nem tömít, ez köztudott. Ha pedig a gyűrűk beragadtat és nem rugóznak, akkor kevésbé veszik fel a henger egyenetlen, hordós kopását.
A SPURI 5-10 tankoláson keresztül azon dolgozik, hogy kioldja a kormot. Ha kellene oda a korom akkor a friss betonnal lenne a leghatékonyabb. De ezt a viccet már elsütötte egy frofi tribológus 20 évvel ezelőtt. Ha tiszta az égés és az égéstér, valamint nem annyira termelődik utána korom mert a SPURI elégeti, akkor nincs ami megnövelje a kopási tényezőt.
Ehhez viszont hozzá tartozik a jó minőségű motorolj, ami nem a sűrűt jelenti.
A totál kopásssal semmi nem lehet a megoldás ezt ne feledjük! A motorolaj és az üzemanyag minőségi volta kétszerezheti, háromszorozhatja azt a futásteljesitményt, ameddig nem kell generálozni a motort. Az egyik feléért született meg a SPURI.
Alapelv nem a teljesítmény növelése volt, hanem a motor hosszú élettartalma! A többi pozítív szindróma mellékhatás! Igaz ezek a mellékhatások számítanak manapság több embernek!
Köszönöm felvetését!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások