Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
K. Robi K. Robi írta ekkor 2010.09.02. 01:03
Üdv!
Egy 2003as (mk1)
Ford Focus 1.8 16v 85kw tulaja vagyok.
Van már tapasztalat erről a motorról?
jelenleg is nagyon jól fogyaszt.Autóúton 5körül is tudom tartani. Reális hogy akkor ez lemegy 4,5-re?
A kék változat mennyivel ad több "erőt" a mtoornak? számokban kifejezhető? mert számomra azért fontos lenne a nyomaték,és teljesítmény további növelése. 🙂
Köszönöm
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft