A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációRobinak!
Az 5 körüli fogyasztás, az nagyon jó! Ajánlanám a kék spuri mellé a gyertyák kicserélését ( Denso Iridium) illetve a sport légszűrő (betét szűrőt). A kéknek jobb a kenése, így extrémebb körülmények között is jobban véd, jobb égést biztosít, így a teljesítmény és a nyomaték is nő. Nem lesz az 1.8-as mociból egy 3.0 TDI, de a nyomaték alulrúl egész tiltásig megmarad. Veszett jó, főleg ha pörgeted a mocit, ott érezni a legjobban. Bár a dinamikusabb vezetésnél szerintem emelkedni fog a fogyasztás, de ez Spuri nélkül is nőne.Nekem egy Celica-m van 7-8 között van a fogyasztásom. Erre a tipusra írnak 10 litert is, de szerencsére nem annyira szomjas. 🙂 Én ajánlom egy próbát megér. Szerintem nem fogsz benne csalódni. Üdv, Göbi
Az 5 körüli fogyasztás, az nagyon jó! Ajánlanám a kék spuri mellé a gyertyák kicserélését ( Denso Iridium) illetve a sport légszűrő (betét szűrőt). A kéknek jobb a kenése, így extrémebb körülmények között is jobban véd, jobb égést biztosít, így a teljesítmény és a nyomaték is nő. Nem lesz az 1.8-as mociból egy 3.0 TDI, de a nyomaték alulrúl egész tiltásig megmarad. Veszett jó, főleg ha pörgeted a mocit, ott érezni a legjobban. Bár a dinamikusabb vezetésnél szerintem emelkedni fog a fogyasztás, de ez Spuri nélkül is nőne.Nekem egy Celica-m van 7-8 között van a fogyasztásom. Erre a tipusra írnak 10 litert is, de szerencsére nem annyira szomjas. 🙂 Én ajánlom egy próbát megér. Szerintem nem fogsz benne csalódni. Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások