A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÉn a 2,2-es tdci kombi mondimmal tudom hozni az 5,1 es nagyátlagot a spurival. Sztm megy még az a fogyi lefelé 🙂
Autóúton 100-as tempóval volt már 4,54 is!
Üdv egy fordos
Autóúton 100-as tempóval volt már 4,54 is!
Üdv egy fordos
Legutóbbi hozzászólások