A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció2005-ös Ford Mondeo 2.0 tdci - lényegesen lecsökkent a spuri használata mellett a diesel motor kellemetlen varrógép szerű hangja, ami főleg hidegen volt zavaró. (Ha nem öntöm bele a spurit, akkor ismét előjön a kellemetlen hang. )
A végsebességben német autópályán kb. 10 km/órát számit a használata.
A végsebességben német autópályán kb. 10 km/órát számit a használata.
Legutóbbi hozzászólások