A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv!Egy 2002-es VW Golf4 1.6 16V Variant autóm van.Az lenne a kérdésem,hogy használt-e már valaki spurit ilyen tipusba,és ha igen mit tapasztalat?A fogyasztást nem hiszem,hogy lentebb tudnám vinni,mert nagy autó,de ha már a motornak jót tesz,már az is elég!Válaszokat előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások