Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szűcs Viktor Szűcs Viktor írta ekkor 2010.09.11. 01:47
Üdv!Egy 2002-es VW Golf4 1.6 16V Variant autóm van.Az lenne a kérdésem,hogy használt-e már valaki spurit ilyen tipusba,és ha igen mit tapasztalat?A fogyasztást nem hiszem,hogy lentebb tudnám vinni,mert nagy autó,de ha már a motornak jót tesz,már az is elég!Válaszokat előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft