A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Viktor!
Teljesen mindegy milyen autója van a jó üzemanyagot mindíg meghálálja az autó.
Érezni fogja, hogy ugyan olyan gázadással jobban megy. 4-5 tankolásik folyamatosan kevesebb lesz a fogyasztása. De nem győzködöm próbálja ki, a SPURI egy becsületes érték-arányos anyag. Megéri használni. Bármilyen belső égésű motorba. Nagyon jó az autója, ez a tipus pedig kiváltképp meg tudja hálálni a jó minőségű üzemanyagot.
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Teljesen mindegy milyen autója van a jó üzemanyagot mindíg meghálálja az autó.
Érezni fogja, hogy ugyan olyan gázadással jobban megy. 4-5 tankolásik folyamatosan kevesebb lesz a fogyasztása. De nem győzködöm próbálja ki, a SPURI egy becsületes érték-arányos anyag. Megéri használni. Bármilyen belső égésű motorba. Nagyon jó az autója, ez a tipus pedig kiváltképp meg tudja hálálni a jó minőségű üzemanyagot.
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások