Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.09.12. 13:04
Kedves Viktor!

Teljesen mindegy milyen autója van a jó üzemanyagot mindíg meghálálja az autó.
Érezni fogja, hogy ugyan olyan gázadással jobban megy. 4-5 tankolásik folyamatosan kevesebb lesz a fogyasztása. De nem győzködöm próbálja ki, a SPURI egy becsületes érték-arányos anyag. Megéri használni. Bármilyen belső égésű motorba. Nagyon jó az autója, ez a tipus pedig kiváltképp meg tudja hálálni a jó minőségű üzemanyagot.
Köszönöm kérdését!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft