A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Egy 17 éves Opel Astram van. 1,7 literes szívó dízel, több mint 255000 km van benne. Korábban nem használtam semmilyen adalékot az üzemanyaghoz, de most kipróbáltam a Wynns Diesel adagoló tisztító adalékot. Valamivel talán csendesebb lett az autó, de jelentősebb változást nem észleltem. Sőt! A korábbi 5,5 literes fogyim fölszaladt 6,6 literre. Szerencsére ez időközben visszaállt 5,3 literre. Mivel szeretném még sokáig használni ezt az autót, ezért a jövőben rendszeresen használni szeretnék olyan szert ami segít az állapotmegőrzésben. Sok jót olvastam már a Spuriról, az ára sem olyan vészes, és nem utolsó sorban MAGYAR TERMÉK!!! Ezek miatt a jövőben ezt fogom alkalmazni. Amire eddig nem találtam választ az a felhasználási periódus, azaz, hogy minden egyes teli tankhoz adagolni kell, vagy csak bizonyos megtett km után kell egy "kezelés". A Wynns-es adalék betöltése óta kb. 700 km-t futott már az autó. Esetleg már tehetem bele a Spurit, vagy ne kell ilyen gyakran az adalék. Még egy kérdés: A fent leírt autóba a kék vagy a piros terméket javasolja?
Válaszait előre is köszönöm!
P. Béla
Egy 17 éves Opel Astram van. 1,7 literes szívó dízel, több mint 255000 km van benne. Korábban nem használtam semmilyen adalékot az üzemanyaghoz, de most kipróbáltam a Wynns Diesel adagoló tisztító adalékot. Valamivel talán csendesebb lett az autó, de jelentősebb változást nem észleltem. Sőt! A korábbi 5,5 literes fogyim fölszaladt 6,6 literre. Szerencsére ez időközben visszaállt 5,3 literre. Mivel szeretném még sokáig használni ezt az autót, ezért a jövőben rendszeresen használni szeretnék olyan szert ami segít az állapotmegőrzésben. Sok jót olvastam már a Spuriról, az ára sem olyan vészes, és nem utolsó sorban MAGYAR TERMÉK!!! Ezek miatt a jövőben ezt fogom alkalmazni. Amire eddig nem találtam választ az a felhasználási periódus, azaz, hogy minden egyes teli tankhoz adagolni kell, vagy csak bizonyos megtett km után kell egy "kezelés". A Wynns-es adalék betöltése óta kb. 700 km-t futott már az autó. Esetleg már tehetem bele a Spurit, vagy ne kell ilyen gyakran az adalék. Még egy kérdés: A fent leírt autóba a kék vagy a piros terméket javasolja?
Válaszait előre is köszönöm!
P. Béla
Legutóbbi hozzászólások