Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
P. Béla P. Béla írta ekkor 2010.09.21. 08:58
Tisztelt Farkas Úr!

Egy 17 éves Opel Astram van. 1,7 literes szívó dízel, több mint 255000 km van benne. Korábban nem használtam semmilyen adalékot az üzemanyaghoz, de most kipróbáltam a Wynns Diesel adagoló tisztító adalékot. Valamivel talán csendesebb lett az autó, de jelentősebb változást nem észleltem. Sőt! A korábbi 5,5 literes fogyim fölszaladt 6,6 literre. Szerencsére ez időközben visszaállt 5,3 literre. Mivel szeretném még sokáig használni ezt az autót, ezért a jövőben rendszeresen használni szeretnék olyan szert ami segít az állapotmegőrzésben. Sok jót olvastam már a Spuriról, az ára sem olyan vészes, és nem utolsó sorban MAGYAR TERMÉK!!! Ezek miatt a jövőben ezt fogom alkalmazni. Amire eddig nem találtam választ az a felhasználási periódus, azaz, hogy minden egyes teli tankhoz adagolni kell, vagy csak bizonyos megtett km után kell egy "kezelés". A Wynns-es adalék betöltése óta kb. 700 km-t futott már az autó. Esetleg már tehetem bele a Spurit, vagy ne kell ilyen gyakran az adalék. Még egy kérdés: A fent leírt autóba a kék vagy a piros terméket javasolja?
Válaszait előre is köszönöm!
P. Béla
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft