Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tamás Tamás írta ekkor 2010.09.21. 20:51
Üdv!
Passat 2006.-os évjárat 2.0pdtdi ,140.000 km.
Furcsa hangot ad a motor, a szervízben azt mondták hogy valószínű porlasztócsúcs ami nagyon drága dolog lesz.
De mondta a szervizes, hogy próbáljam ki a spurit (kék) hátha jobb lesz.
Kb 300 km-t mentem az autóval, a hangja szebb, jobban megy, remélem sok ezres kidobásától ment meg a spuri.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft