A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Gulyás Úr!
Örülök az eredménynek, csak a mi anyagunk nem csodaszer, kell hozzá 4-5 tankolás, hogy kialakuljon a redszerbe a rend.
Később se hagyja abba, mert akkor további kopások lesznek! Szerintem már így is van egy kevés, a szindrómák erre utalnak. Cél a mostani állapot megőrzése. Köszönöm kimerítő ismertetését. Továbbra pedig a pirosat használja, ha beállt szépen a gép. Üdv. Farkas Kálmán
Örülök az eredménynek, csak a mi anyagunk nem csodaszer, kell hozzá 4-5 tankolás, hogy kialakuljon a redszerbe a rend.
Később se hagyja abba, mert akkor további kopások lesznek! Szerintem már így is van egy kevés, a szindrómák erre utalnak. Cél a mostani állapot megőrzése. Köszönöm kimerítő ismertetését. Továbbra pedig a pirosat használja, ha beállt szépen a gép. Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások