Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.09.22. 20:06
P.Bélának!
Azt hogy melyiket javaslom, nem autó függő, hanem , hogy mi a cél! A főoldalról lehet elolvasni a cikket a kettő külöbségéről részletesen. Összefoglalva gazdaságosság, élettartam stb piros, Sportosabb nagyobb nyomaték kopáscsökkentéssel és mindennel összehangolva a kék JG-2. Kb. ennyit dióhéjban!
Köszönöm érdeklődését!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft