Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.09.22. 20:15
Tamásnak Debrecenbe!
Ez a csúcs sajna már meg van gyepálva, de sokáig el lehet még húzni a javítást.
Korábbtól használni kellett volna a széria pirosat. A gyors tisztításhoz, kopáscsökkentéshez jó a kék. 4-5 tankolásig várjon türelmesen. Egyre jobb lesz. Aztán beáll az egyensúly. Legfeljebb a pirosból 1,5dl-ig tegyen folyamatosan ezután. Így még gazdaságos és óvja a redszert, hisz jön a hideg. Köszönöm megkeresését!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft