A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTamásnak Debrecenbe!
Ez a csúcs sajna már meg van gyepálva, de sokáig el lehet még húzni a javítást.
Korábbtól használni kellett volna a széria pirosat. A gyors tisztításhoz, kopáscsökkentéshez jó a kék. 4-5 tankolásig várjon türelmesen. Egyre jobb lesz. Aztán beáll az egyensúly. Legfeljebb a pirosból 1,5dl-ig tegyen folyamatosan ezután. Így még gazdaságos és óvja a redszert, hisz jön a hideg. Köszönöm megkeresését!
Farkas Kálmán
Ez a csúcs sajna már meg van gyepálva, de sokáig el lehet még húzni a javítást.
Korábbtól használni kellett volna a széria pirosat. A gyors tisztításhoz, kopáscsökkentéshez jó a kék. 4-5 tankolásig várjon türelmesen. Egyre jobb lesz. Aztán beáll az egyensúly. Legfeljebb a pirosból 1,5dl-ig tegyen folyamatosan ezután. Így még gazdaságos és óvja a redszert, hisz jön a hideg. Köszönöm megkeresését!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások