A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Köszönöm válaszát! Ami még nem derült ki számomra, az az alkalmazás periódusa. Terveim szerint első alkalommal a kéket használnám az alaposabb tisztítás érdekében, majd később a pirosat rendszeresen. A kérdés csak az, hogy minden telitanknál alkalmazni kell-e vagy csak pl. bizonyos km megtétele után?
Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel:
P. Béla
Köszönöm válaszát! Ami még nem derült ki számomra, az az alkalmazás periódusa. Terveim szerint első alkalommal a kéket használnám az alaposabb tisztítás érdekében, majd később a pirosat rendszeresen. A kérdés csak az, hogy minden telitanknál alkalmazni kell-e vagy csak pl. bizonyos km megtétele után?
Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel:
P. Béla
Legutóbbi hozzászólások