Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2010.09.26. 12:52
P.Bélának!
Engedje meg, hogy Farkas Úr helyet válaszoljak, de biztos, hogy ő is fog majd. A leírásban is szerepel, de a tapasztalatok is azt igazolják, hogy a folyamatos használat a legjobb, de ha esetenként kimarad egy-egy tankolás között az nem okoz semmilyen gondot. Én is mindig teli tankolásnál adagolom, így a fogyasztásomat is pontosabban tudom ellenőrizni. Én két éve használom teljes megelégedéssel. Sőt a saját tapasztalataimat folyamatosan mondom az ismerőseimnek, és így ők is a felhasználók egyre szélesebb köreihez kapcsolódnak. Ha önnek is bevált ossza meg másokkal is a tapasztalatait. Üdvözlettel, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft