A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztrációa Super Syn olajnak van long life-os változata,mi a véleménye róla,melyiket ajánlja? pdtdi motorba használom a spurit, nekem 2 flakon kellett,h érezzem a hatást,és persze az összes szűrőt cserélni kellett.
Legutóbbi hozzászólások