Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bencsik Mihály Bencsik Mihály írta ekkor 2010.09.28. 08:33
Üdv!
Lenne egy kérdésem! 2007 es suzuki swift 1.3-as hoz melyik fuchs olajat ajánlaná Kálmán?
most lenne a 45000 es szervize, az ok amiért itt kérdezem, az az hogy most egy évig extrém körülményeknek lesz kitéve (svájci éghajlat).
Természetesen ott lesz a táskában majd a Piros spuri is.:)
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft