A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv!
Lenne egy kérdésem! 2007 es suzuki swift 1.3-as hoz melyik fuchs olajat ajánlaná Kálmán?
most lenne a 45000 es szervize, az ok amiért itt kérdezem, az az hogy most egy évig extrém körülményeknek lesz kitéve (svájci éghajlat).
Természetesen ott lesz a táskában majd a Piros spuri is.:)
Lenne egy kérdésem! 2007 es suzuki swift 1.3-as hoz melyik fuchs olajat ajánlaná Kálmán?
most lenne a 45000 es szervize, az ok amiért itt kérdezem, az az hogy most egy évig extrém körülményeknek lesz kitéve (svájci éghajlat).
Természetesen ott lesz a táskában majd a Piros spuri is.:)
Legutóbbi hozzászólások