A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációP. BélánAK!
Göbinek igaza van! Folyamatos használat. Ha számít a fogyasztás is. Az úra kormorodás pedig kopást eredményez! Ha nyereséges használni állandóan, akkor nélküle autózni pénzkidobás. Ennyire egyszerű. Jó autózást kivánok! Farkas Kálmán
Göbinek igaza van! Folyamatos használat. Ha számít a fogyasztás is. Az úra kormorodás pedig kopást eredményez! Ha nyereséges használni állandóan, akkor nélküle autózni pénzkidobás. Ennyire egyszerű. Jó autózást kivánok! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások