A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJenőnek!
A FUCHS-ból minden olaj minőségi, csak a csere periódus más. A gépkönyvi szerint a hosszú élettartamú direkt magas nyomású az 5w40 supersyn Plusz. Én a verseny minőséget használom minden autómban és ha kiszámoljuk nem is sokkal drágább, mert ez 4literes, hanem 5. Mindkét tipus jó. A csere periódus pedig az igénybevételtől függ.
Ez nem lehet több tapasztalataink szerint soha 20e.km-nél. Van olyan olaj ami ezer km-nél megégett. ennyit a multik méregdrága olajáról név nélkül.
Üdv. Farkas Kálmán
A FUCHS-ból minden olaj minőségi, csak a csere periódus más. A gépkönyvi szerint a hosszú élettartamú direkt magas nyomású az 5w40 supersyn Plusz. Én a verseny minőséget használom minden autómban és ha kiszámoljuk nem is sokkal drágább, mert ez 4literes, hanem 5. Mindkét tipus jó. A csere periódus pedig az igénybevételtől függ.
Ez nem lehet több tapasztalataink szerint soha 20e.km-nél. Van olyan olaj ami ezer km-nél megégett. ennyit a multik méregdrága olajáról név nélkül.
Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások