Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.09.29. 07:58
Jenőnek!
A FUCHS-ból minden olaj minőségi, csak a csere periódus más. A gépkönyvi szerint a hosszú élettartamú direkt magas nyomású az 5w40 supersyn Plusz. Én a verseny minőséget használom minden autómban és ha kiszámoljuk nem is sokkal drágább, mert ez 4literes, hanem 5. Mindkét tipus jó. A csere periódus pedig az igénybevételtől függ.
Ez nem lehet több tapasztalataink szerint soha 20e.km-nél. Van olyan olaj ami ezer km-nél megégett. ennyit a multik méregdrága olajáról név nélkül.
Üdv. Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft