A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Egy 2002-es 530D boldog tulajdonosának tudhatom magam. Csak prémium gázolajat tankolok az autóba és csak az osztrák és kagylós kutakat részesítem előnyben a mol üzemanyagok gyenge minősége miatt. Sajnos mostanában többször is előfordult, hogy nem olyan minőséget kaptam a pénzemért, amit elvárhatnék. Két azonos láncba tartozó benzinkút prémium gázolajai között is éreztem különbséget fogyasztásban és dinamikában is. Erről inkább nem írom le, hogy mit gondolok...
Az autóval jelen pillanatban nincs probléma, de nem is szeretném, hogy legyen. Ezért szeretném kipróbálni a terméküket. Kérdésem a következő: melyik terméket használjam és lehet-e mellette prémium gázolajat használni, vagy az teljesen felesleges és esetleg ártalmas is lehet? A szennyeződések - amiket a Spuri eltávolít - okozhatnak a motorban valamiféle problémát?
Válaszát előre is köszönöm!
Egy 2002-es 530D boldog tulajdonosának tudhatom magam. Csak prémium gázolajat tankolok az autóba és csak az osztrák és kagylós kutakat részesítem előnyben a mol üzemanyagok gyenge minősége miatt. Sajnos mostanában többször is előfordult, hogy nem olyan minőséget kaptam a pénzemért, amit elvárhatnék. Két azonos láncba tartozó benzinkút prémium gázolajai között is éreztem különbséget fogyasztásban és dinamikában is. Erről inkább nem írom le, hogy mit gondolok...
Az autóval jelen pillanatban nincs probléma, de nem is szeretném, hogy legyen. Ezért szeretném kipróbálni a terméküket. Kérdésem a következő: melyik terméket használjam és lehet-e mellette prémium gázolajat használni, vagy az teljesen felesleges és esetleg ártalmas is lehet? A szennyeződések - amiket a Spuri eltávolít - okozhatnak a motorban valamiféle problémát?
Válaszát előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások