A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztrációhello mindenkinek!!Nagyon tuti anyag a Spuri!K.b. 4 honapja használom egy SEAT LEON 2.8 4X4 V6 CUPRA -ban Hihetetlen de még ezta bika gépet mégjobban megbikázta!hidegen se csörög ugy a hidrotöke mint régen mondjuk akkor se nagyon de hallom ahogy szép lágyan duruzsol mikor beinditom!javaslom minden autosnak ezt a terméket!!Akinek tudom annak csak javaslom!!Üdv.:Attila Kunhegyes
Legutóbbi hozzászólások