Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Attila Attila írta ekkor 2004.01.15. 04:00
hello mindenkinek!!Nagyon tuti anyag a Spuri!K.b. 4 honapja használom egy SEAT LEON 2.8 4X4 V6 CUPRA -ban Hihetetlen de még ezta bika gépet mégjobban megbikázta!hidegen se csörög ugy a hidrotöke mint régen mondjuk akkor se nagyon de hallom ahogy szép lágyan duruzsol mikor beinditom!javaslom minden autosnak ezt a terméket!!Akinek tudom annak csak javaslom!!Üdv.:Attila Kunhegyes
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft