A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációBioetanolos Átalakító!
Én merésznek találnám azt a kijelentést tenni, hogy az alul leírt átalakító a legjobb Bioetanolra.
A legjobb az, amivel tökéletesen működik az autód átalakítás után és a lehető legkisebb a garanciális probléma.
Lehetséges, hogy jó a készülék amit favorizálsz, de hogy a beépítése és progizása bonyolult és szerteágazó, az biztos. Ha valaki ezerféle funkciót akar használni átalakítás után, az biztosan a Te tipusodat fogja használni. De aki csak át akarja alakítani a normál Pl. Suzuki tipusát és semmi extra bonyolult dolgot nem akar, annak tökéletesen megfelel egy kevesebbet tudó tipus is. Arról nem is beszélve, hogy a magyar gyártók hajlamosak átesni a ló tulsó oldalára. Nem elég nekik készíteni egy jól működő átalakítót, rövid gyártási idő alatt, ezerszer változtatnak a programon és a felhasználható lehetőségek között. Egy idő után nem fog tökéletesen működni a technika és az alap dolgok sem használhatók. Szerintem a Biopower is ez iránybe halad.
Nem kell a bonyolultság. Bioetune V3-ból raktam be nagyon sokat, ott is volt verzióváltás, de a működési elv és felhasználhatóság maradt. Egy sem jött vissza elektronika hiba miatt!!! Tehát akkor itt meg ez a legjobb???
Én merésznek találnám azt a kijelentést tenni, hogy az alul leírt átalakító a legjobb Bioetanolra.
A legjobb az, amivel tökéletesen működik az autód átalakítás után és a lehető legkisebb a garanciális probléma.
Lehetséges, hogy jó a készülék amit favorizálsz, de hogy a beépítése és progizása bonyolult és szerteágazó, az biztos. Ha valaki ezerféle funkciót akar használni átalakítás után, az biztosan a Te tipusodat fogja használni. De aki csak át akarja alakítani a normál Pl. Suzuki tipusát és semmi extra bonyolult dolgot nem akar, annak tökéletesen megfelel egy kevesebbet tudó tipus is. Arról nem is beszélve, hogy a magyar gyártók hajlamosak átesni a ló tulsó oldalára. Nem elég nekik készíteni egy jól működő átalakítót, rövid gyártási idő alatt, ezerszer változtatnak a programon és a felhasználható lehetőségek között. Egy idő után nem fog tökéletesen működni a technika és az alap dolgok sem használhatók. Szerintem a Biopower is ez iránybe halad.
Nem kell a bonyolultság. Bioetune V3-ból raktam be nagyon sokat, ott is volt verzióváltás, de a működési elv és felhasználhatóság maradt. Egy sem jött vissza elektronika hiba miatt!!! Tehát akkor itt meg ez a legjobb???
Legutóbbi hozzászólások