A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt vendégkönyv olvasók!
Tapasztalatomat szeretném megosztani. 2000.12 havi Toyota Celica-m van, jelenleg 183.000 km-el szelem az utakat. Már említették, hogy ennek a típusnak 150-160.000 kilométer után a katalizátora cserére fog szorulni. A kat. utáni szonda jelezte is, hogy alacsony a katalizátor működése. Szóval ez azért jött elő ismét, mert kihagytam 4 tankolásnál a spuri adagolását. Aztán megjött a fizu és ismét töltöttem, és láss csodát a hibajel eltűnt. Szóval ha esetleg valaki nem érezné a nyomatékot, a jobb vezethetőséget, annak legyen ez is bizonyíték, hogy van értelme a spuri adagolásának. Üdv, Göbi
Tapasztalatomat szeretném megosztani. 2000.12 havi Toyota Celica-m van, jelenleg 183.000 km-el szelem az utakat. Már említették, hogy ennek a típusnak 150-160.000 kilométer után a katalizátora cserére fog szorulni. A kat. utáni szonda jelezte is, hogy alacsony a katalizátor működése. Szóval ez azért jött elő ismét, mert kihagytam 4 tankolásnál a spuri adagolását. Aztán megjött a fizu és ismét töltöttem, és láss csodát a hibajel eltűnt. Szóval ha esetleg valaki nem érezné a nyomatékot, a jobb vezethetőséget, annak legyen ez is bizonyíték, hogy van értelme a spuri adagolásának. Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások