Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2010.10.11. 19:02
Tisztelt vendégkönyv olvasók!
Tapasztalatomat szeretném megosztani. 2000.12 havi Toyota Celica-m van, jelenleg 183.000 km-el szelem az utakat. Már említették, hogy ennek a típusnak 150-160.000 kilométer után a katalizátora cserére fog szorulni. A kat. utáni szonda jelezte is, hogy alacsony a katalizátor működése. Szóval ez azért jött elő ismét, mert kihagytam 4 tankolásnál a spuri adagolását. Aztán megjött a fizu és ismét töltöttem, és láss csodát a hibajel eltűnt. Szóval ha esetleg valaki nem érezné a nyomatékot, a jobb vezethetőséget, annak legyen ez is bizonyíték, hogy van értelme a spuri adagolásának. Üdv, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft