A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözletem!
Lehet, hogy pofátlan kérés. De szeretnék egy Spuri matricát az autóm hátsójára 🙂 Egy KIA Picanto 1.0-m van. Egy éve használom a piros adalékot. Az én autómat egy injektor cserétől mentette meg. Persze fizetek a matricáért ha szükséges. De én büszkén szeretném hirdetni, hogy mit használok-
Lehet, hogy pofátlan kérés. De szeretnék egy Spuri matricát az autóm hátsójára 🙂 Egy KIA Picanto 1.0-m van. Egy éve használom a piros adalékot. Az én autómat egy injektor cserétől mentette meg. Persze fizetek a matricáért ha szükséges. De én büszkén szeretném hirdetni, hogy mit használok-
Legutóbbi hozzászólások