Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kovács Sebestyén Kovács Sebestyén írta ekkor 2010.10.14. 09:51
Üdvözletem!

Lehet, hogy pofátlan kérés. De szeretnék egy Spuri matricát az autóm hátsójára 🙂 Egy KIA Picanto 1.0-m van. Egy éve használom a piros adalékot. Az én autómat egy injektor cserétől mentette meg. Persze fizetek a matricáért ha szükséges. De én büszkén szeretném hirdetni, hogy mit használok-
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft