Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Attila Attila írta ekkor 2004.01.17. 12:00
Sziasztok!
Már egy ideje próbálgattam a spurit egy 1,8 vectrában az előírt adagokban fogyim csökkent de a napokban egy elég nagy dózist kapott a gép (15-18l-2,5dl) na ettől isszonyat lett!
Utána jártam károsnak nem káros úgyhogy aki szereti az adrenalint és nem számít hogy 8 vagy 10 litert eszik a gép próbáljon meg egy nagyobb mennyiséget nekem nagyon bejött!
Én csak ajánlani tudom a spurit
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft