A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok!
Már egy ideje próbálgattam a spurit egy 1,8 vectrában az előírt adagokban fogyim csökkent de a napokban egy elég nagy dózist kapott a gép (15-18l-2,5dl) na ettől isszonyat lett!
Utána jártam károsnak nem káros úgyhogy aki szereti az adrenalint és nem számít hogy 8 vagy 10 litert eszik a gép próbáljon meg egy nagyobb mennyiséget nekem nagyon bejött!
Én csak ajánlani tudom a spurit
Már egy ideje próbálgattam a spurit egy 1,8 vectrában az előírt adagokban fogyim csökkent de a napokban egy elég nagy dózist kapott a gép (15-18l-2,5dl) na ettől isszonyat lett!
Utána jártam károsnak nem káros úgyhogy aki szereti az adrenalint és nem számít hogy 8 vagy 10 litert eszik a gép próbáljon meg egy nagyobb mennyiséget nekem nagyon bejött!
Én csak ajánlani tudom a spurit
Legutóbbi hozzászólások